Manuál - Zadání akční nabídky

Jak přidat vlastní akční nabídku:

 1. Pro přidání nabídky jako první přejděte na svůj profil kliknutím na své jméno v pravém horním rohu.

 2. Dále přejděte do kolonky “Akční Nabídky” v levém sloupci, zde pro přidání nové nabídky klikněte na velké, zelené plus.

 3. Vyberte produkt, který odpovídá úrovni Vašeho partnerství. (Pokud zadáte jinou úroveň, systém Vás nepustí do dalších úprav).

 4. Vyberte hlavní kategorii, do které Vaše nabídka spadá (pokud chcete vytvořit nabídku pouze pro jiné partnery Bohemians, zaklikněte kategorii “Exkluzivně pro partnery” a žádnou jinou kategorii ani v dalších krocích nepřidávejte.

 5. Pokud chcete, aby se nabídka zobrazovala na stránce vaší firmy, klikněte na “Parent Partner” a označte svou firmu. (nečiňte tak, pokud se jedná o nabídku exkluzivně pro jiné partnery).

 6. Do kolonky “Logo” nahrajte fotku svého produktu.

 7. V “Cena produktu” zadejte původní cenu produktu

 8. Pokud chcete udělat hromadnou nabídku na více druhů zboží, (například výprodej, 50 % sleva na vše), položku “Cena Produktu” nechte prázdnou a zadejte pouze slevu.

 9. V typu slevy si vyberte zda je sleva v korunách (fixní), nebo v procentech (procentuální). 

 10. Počet dostupných nabídek určuje, kolik kusů ve zvýhodněné ceně dáváte. Pokud nechcete množství nijak omezovat, nechte tuto hodnotu na nule.

 11. Do kolonky “Slevový kód” můžete zadat slevový kód, který mohou ostatní využít například na Vašem e-shopu.

 12. Pokud budete mít s čímkoliv problém, nebojte se na nás obrátit prostřednictvím formuláře, který najdete v horní liště v kolonce “Kontaktujte nás”.